نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم کنترل حسادت در نوجوانان

927
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم کنترل حسادت در نوجوانان

سلام من 14سالمه خانواده بسیار پولداری داشتم و همین طور اقوام و دوستان خانوادگی پولدار اما در سن 8سالگی خانواده ام به طور کلی ورشکست شد و دیگه هم نتواست بهبود پیدا کنه از 9سالگی روابط جنسی با پسر های پولدار دوستان خانوادگی که همسن خودم بودن شروع کردم و از چیزی هایی که اونا واسم میخریدن لذت میبردم چون منو یاد گذشته فوق العاده ام می انداخت تا 12سالگی به اوج رسیدم چون هم من بلوغ زود رس داشتم هم اون ها دیگه سن برامون اهمیت نداشت مشروب می خوردیم خوشگذرونی میکردیم و هر کار دیگه ای که هیچ کس فکر نمی کرد از دست چندتا بچه 12/13ساله بر بیاد از 13سالگی افسردگی شدید گرفتم و همین طور بیماری ترس از اجتماع بعد از یک سال کم کم خوب شد اما بعد از اون دیدن دوست پسرای پولدارم و دخترای خوش گذرون از شدت حسادت به حد مرگ میرسم حد چند بار هم تصمیم به خودکشی گرفتم و بعد از هر دیدار با اونا تا یک هفته تمام عوامل افسردگی به صورت وحشت ناکی بر میگرده و حتی نمی ذاره من کار های روزانه ام رو انجام بدم تمام مدت میخوابم غذا نمی خورم با کسی صحبت نمیکنم مدرسه هم نمی رم اگر هم برم با کسی نمی تونم صحبت کنم دیگه هم از هیچ چیز لذت نمی برم از دست این حسادت غیر قابل کنترل خسته شده م لطفا اگر می تونید کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم کنترل حسادت در نوجوانان

نقل قول نوشته اصلی توسط KIANA007 نمایش پست ها
    سلام من 14سالمه خانواده بسیار پولداری داشتم و همین طور اقوام و دوستان خانوادگی پولدار اما در سن 8سالگی خانواده ام به طور کلی ورشکست شد و دیگه هم نتواست بهبود پیدا کنه از 9سالگی روابط جنسی با پسر های پولدار دوستان خانوادگی که همسن خودم بودن شروع کردم و از چیزی هایی که اونا واسم میخریدن لذت میبردم چون منو یاد گذشته فوق العاده ام می انداخت تا 12سالگی به اوج رسیدم چون هم من بلوغ زود رس داشتم هم اون ها دیگه سن برامون اهمیت نداشت مشروب می خوردیم خوشگذرونی میکردیم و هر کار دیگه ای که هیچ کس فکر نمی کرد از دست چندتا بچه 12/13ساله بر بیاد از 13سالگی افسردگی شدید گرفتم و همین طور بیماری ترس از اجتماع بعد از یک سال کم کم خوب شد اما بعد از اون دیدن دوست پسرای پولدارم و دخترای خوش گذرون از شدت حسادت به حد مرگ میرسم حد چند بار هم تصمیم به خودکشی گرفتم و بعد از هر دیدار با اونا تا یک هفته تمام عوامل افسردگی به صورت وحشت ناکی بر میگرده و حتی نمی ذاره من کار های روزانه ام رو انجام بدم تمام مدت میخوابم غذا نمی خورم با کسی صحبت نمیکنم مدرسه هم نمی رم اگر هم برم با کسی نمی تونم صحبت کنم دیگه هم از هیچ چیز لذت نمی برم از دست این حسادت غیر قابل کنترل خسته شده م لطفا اگر می تونید کمکم کنید
    عزیزم اینکه به مرحله ای رسیدی که میدونی باید تغییر کنید بسیار خوبه

در قدم اول باید واقعیتی که برای خانواده پیش اومده رو درک کنید و بپذیرید

باید بدونید کسی از فردای خودش باخبر نیست و همونطور که شما ورشکست شدید ممکنه اتفاق بسیار خوبی برای شما بیفته

باید از گذشته درس بگیرید شما فضایی رو تجربه کردید که خیلی از نوجوانان ما در حال طی کردنش هستند ولی شما میدونید این راه به نتیجه ای نمیرسه

هر روز در مورد ارزوهای خودتون بنویسید و جلوی چشمتون بگذارید

هر وقت افکار آشفته به سراغ شما اومد میتونید با نوشتن این افکار آشفته و چند بار خوندن و بعد پاره کردن و دورانداختنش ذهن خودتون رو آرام کنید

نیاز به عشق تازه ای دارید و فعلا" باید از عشق به خدا استفاده کنید تا شمارو هدایت کنه و بتونید به آرامش برسید

فعالیت های ورزشی داشته باشید و دوستان هم سطح خودتون رو پیدا کنید متوجه خواهید شد دوستانی بهتره از سری قبل هستند

اینطوری میتونید خودتون رو از تنهایی رها کنید وبه زندگی خودتون جهت بدید

و در آخر یاد بگیرید در مشکلات باید صبور بود پس همونطور که گفته شد رابطه معنوی خودتون رو با خدا فویتر کنید

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)